L'Appart Des Princes

Belangrijkste voorzieningen

  • 85 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer L'Appart Des Princes Combourg appartementen hebben een centrale ligging op 2 km afstand van Manoir du Grand Trémaudan en bieden plaats aan maximaal 6 gasten. Het appartement van 85 m² biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals privéparkeren voor autoreizigers.

    Dit 1-badkamer appartement is vrij dicht bij het Kasteel van Combourg gelegen. Deze accommodatie is op 10-minuten rijafstand van Eglise Saint-Martin de Meillac gelegen. U kunt ook het Cobac Parc bereiken, dat op 7 km van L'Appart Des Princes appartement ligt.

    Voor extra gemak zijn een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Geniet van een complete keuken in de accommodatie met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor uw gemak. Gasten kunnen zich op een terras ontspannen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00

    Kameropties bij L'Appart Des Princes Combourg

    Voor extra gemak zijn een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    L'Appart Des Princes Combourg Natuur foto L'Appart Des Princes Combourg In de buurt foto L'Appart Des Princes Combourg Voorzieningen foto L'Appart Des Princes Combourg Mensen foto L'Appart Des Princes Combourg Macro Details foto L'Appart Des Princes Combourg Gangen foto L'Appart Des Princes Combourg Interieur foto L'Appart Des Princes Combourg Buitenkant foto L'Appart Des Princes Combourg In de buurt foto L'Appart Des Princes Combourg Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 85 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij L'Appart Des Princes Combourg

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van L'Appart Des Princes Combourg

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van L'Appart Des Princes appartement?
      De grootte van L'Appart Des Princes appartement is 85 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    L'Appart Des Princes Combourg